Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2023

Zbiórka dla zawodnika klubu Orzeł. Potrzebna operacja i rehabilitacja

fot. Orzeł Kcynia

fot. Orzeł Kcynia

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na operację oraz rehabilitację dla naszego zawodnika Miłosza Woźniaka#, który podczas meczu ligowego doznał zerwania więzadła przedniego krzyżowego oraz uszkodzenia łąkotki.

Miłosz Woźniak to wychowanek naszego klubu. Zawsze dumnie reprezentował drużny młodzieżowe, by w końcu dołączyć do drużyny seniorów. Z marszu stał się podstawowym zawodnikiem i pewnym punktem zespołu. W 2021 roku nasz napastnik wystąpił łącznie w 23 meczach, w których zdobył 32 bramki. Rok 2022 zapowiadał się równie imponująco. Chęć pozyskania Miłosza wyraziły kluby z wyższych lig.

Wszystko zmieniło się 8 maja 2022 r. Podczas ligowego meczu w Potulicach, Miłosz został sfaulowany i przedwcześnie opuścił boisko z bólem kolana. Błędna diagnoza poskutkowała tym, że nasz zawodnik stracił kilka miesięcy. Teraz jest pewne, że doszło do zerwania więzadła przedniego krzyżowego oraz uszkodzenia łąkotki w czterech miejscach. Niezbędna jest operacja, która musi odbyć się jak najszybciej by Miłosz mógł wrócić do pełni sprawności. Rekonstrukcja oraz rehabilitacja wiążą się z wysokimi kosztami, dlatego prosimy o pomoc.

Poniżej link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/28yxvr?fbclid=IwAR0ChFMRFJASThMqB_juPkxq2cNYDCezLtT3cloUUeZV888CCwLQTf3rdGA

Razem pomóżmy Miłoszowi wrócić do pełni zdrowia. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)