Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Zawody wędkarskie dla dzieci. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy

fot. pow.

fot. pow.

12 czerwca 2022 r. na akwenie wodnym przy ulicy Bolesława# Pobożnego w Kcyni z okazji obchodów „Dnia Dziecka 2022 w Kcyni” zostały przeprowadzone Zawody Wędkarskie dla dzieci w kategorii junior o Puchar Burmistrza Kcyni, których organizatorem był Polski Związek Wędkarski Koło Nr 92 w Kcyni.

Członkowie Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 92 w Kcyni Panowie Sławomir Prusak i Piotr Borzych przygotowali stanowiska łowieckie i prowadzili zapisy zawodników przed rozpoczęciem zawodów. Dzieci, dziewczęta i chłopcy łowili ryby sportowo w asyście i pod opieką rodziców zapewniających bezpieczeństwo w trakcie sportowego wędkowania. W zawodach wzięło udział piętnaścioro zawodniczek i zawodników, a łącznie w zawodach uczestniczyło trzydzieści osób. Zawody wędkarskie przeprowadzone zostały zgodnie z Regulaminem Zawodów danej dyscypliny przyjętym przez Zarząd Główny PZW.

W kategorii junior I miejsce na zawodach zajęła Patrycja Janicka z wynikiem 0,740 kg złowionych ryb, II miejsce zajęła Zosia Najdul z wynikiem 0,567 kg złowionych ryb, a III miejsce zajęła Antosia Najdul z wynikiem 0,567 kg złowionych ryb.

Zawody z okazji obchodów „Dnia Dziecka 2022 w Kcyni” zakończono uroczystym ogłoszeniem wyników sportowego wędkowania, a wszystkie złowione na zawodach ryby trafiły na powrót do stawu. Podsumowania zawodów, wręczenia dyplomów i pucharów, a także słodkich upominków dzieciom uczestniczącym w zawodach dokonali członkowie Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 92 w Kcyni Panowie Sławomir Prusak i Piotr Borzych organizatorzy zawodów i prowadzący zawody.

Materiał: Ryszard Hanioszyn / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)