Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2021

Zawody wędkarskie. Najlepszym wręczono puchary i nagrody

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W tym roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 107 w #Mroczy obchodzi jubileusz 70-lecia powstania. Z tej okazji po raz kolejny zorganizowano na Jeziorze Ostrowo - Chwałka zawody wędkarskie. W zawodach wystąpiło 25 uczestników. Po zważeniu złowionych ryb najlepszym wręczono puchary i nagrody.

Nie obyło się także bez okolicznościowych gratulacji i życzeń. W imieniu Zarządu bygdoskiego Okregu PZW życzenia złożył Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych - Zygfryd Dziemitko, a w imieniu Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy w Mroczy przemówił Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej - Krzysztof Wiese. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe statuetki.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

seniorzy
1 m. Emil Okoniewski
2 m. Piotr Wiśniewski
3 m. Paweł Graczkowski

juniorzy

1 m. Julian Irza
2 m. Igor Pikula
3 m. Igor Oleksy

kobiety
1 m. Małgorzata Warkus

Materiał: Ewelina Musiał - UMiG Mrocza 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)