Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Zawody pierwszej pomocy. Uczniowie szubińskiego LO na II miejscu

fot. powierzone

fot. powierzone

Zespół w składzie Julia Tonn, Aleksandra Bała, Jędrzej Kmieć, Tymon Kubiak w dniu dzisiejszym #reprezentowali I Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Szubinie w zawodach pierwszej pomocy w Kcyni.

Uczniowie w zaciętej rywalizacji uplasowali się na II miejscu. Serdecznie gratulujemy.  Uczniów do zawodów przygotował Pan Artur Krajewski.

Materiał: Arleta Marchlewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)