Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2023

Zawodniczki spisały się znakomicie. Pewne miejsce w finale wojewódzkim

MLUKS

MLUKS "Orlik" Kcynia

Jesteśmy w finale wojewódzkim rocznika 2011! Dziś drużyna naszych szczypiornistek z rocznika 2011 rozegrała trzeci turniej eliminacyjny# gr.B w Kowalu. Dziewczyny spisały się znakomicie, wygrywając trzy spotkania.

+ Junak Włocławek 8-4
+ Mata Strzelno 7-6
+ AZS Włocławek 14-7

Czeka nas jeszcze jeden turniej w Strzelnie. Dzięki tak dobrej postawie dziewczyny zapewniły sobie miejsce w finale wojewódzkim.

Skład: Samanta Baranienko (br), Amelia Witczak (14), Matylda Smolińska (10), Marcelina Grabarska (2), Maja Kosmatka (1), Inez Mrówka (1), Klaudia Marks (1), Klara Szczepańska, Antonina Goszka, Julia Burzyńska, Julia Mrozowicz, Julia Majda. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Dziękujemy naszym rodzicom za doping!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)