Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

17 lipca 2021

Zalane tynki sufitowe odpadły. Interweniowali strażacy

fot. KSRG OSP Kcynia

fot. KSRG OSP Kcynia

Dzisiaj, 17 lipca o godzinie 7:41 strażacy zostali zadysponowani do zawalonego dachu w budynku mieszkalnym w Karmelicie.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w budynku mieszkalny doszło do zalania sufitu, w skutek czego odpadł tynk na klatce schodowej w jednym z mieszkań.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy z KSRG OSP Kcynia oraz  dwa zastępy JRG Szubin, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usnęli resztki gruzu.

Budynek mieszkalny jest własnością gminny, a mieszkańcy sami opuścili budynek. Do Karmelity przyjechał także burmistrz Kcyni – Marek Szaruga a także przedstawiciele Powiatowego Nadzoru Budowalnego

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (8)

  Lukrecja , w dniu 17-07-2021 16:21:11 napisał:

  Śmiech na sali żeby musiało się coś stać żeby wkoncu zaczęli coś tam robić do pieca zduna nie ma do dachu nikogo nie ma do remontu klatki nikogo nie ma na nic nie ma a płacić za mieszkania trzeba bo cię wypierdziela a jak potrzebujesz pomocy to nigdy nic nie ma ta nasza gmina to jakaś masakra

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Plotka, w dniu 17-07-2021 19:22:29 napisał:

  Dymy

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Krajan, w dniu 17-07-2021 22:28:25 napisał:

  Pan Burmistrz lansuje się w białych bucikach na odbiorze autostrady w Rzemieniewicach jak za czasów PRL , wielki sukces włodarza , śmiech na sali, kiedyś mówił że nie będzie robił sobie zdjęć a teraz co chwila w obiektywie przy każdej błahej okazji. Gospodarz zawitał do Pałacu w Karmelicie , jaki to dobry opiekun , tylko do lansu swojej osoby . Nie szata zdobi człowieka Panie Marku, chyba czas zejść na ziemie , więcej skromności .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Karmelita, w dniu 18-07-2021 07:15:24 napisał:

  Panie burmistrzu , dać mieszkania za darmo, mieszkańcom pałacu . Taryfy nim stop kursują do pałacu , a podatki płacą wszyscy , pisać poco, trzeba nieraz wziąć sprawy w swoje ręce i z sąsiadami zrobić naprawić ,ale poco do gminy pretensje ,nie tak dawno była afera o drogę mają pod nosem ,szlakę wysypana, ale poco zrobić samemu pretensje że wysypana ale że przedtem rosło zielsko po pas to nikomu nie przeszkadzało.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Kopiuj wklej, w dniu 18-07-2021 07:33:26 napisał:

  A może czas najwyższy wyprowadzić się i kupić sobie własnościowe i nie trzeba będzie latać i mieć pretensje ale poco zapomogi przecież nie będzie dodatku mieszkaniowego nie będzie i wiele innych przywilejów do mediów trzeba iść skoro tak źle to na swoje anie na państwowe

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (8)

  Mieszkaniec , w dniu 18-07-2021 09:27:12 napisał:

  Ludzie płacą czynsz i również mają prawo wymagać od Zarządcy minimum realizacji remontów i konserwacji a robi się coś jak dopiero coś się wydarzy.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  zainteresowany, w dniu 18-07-2021 19:30:51 napisał:

  Najwazniejsze ze 3 osoby z urzędu otrzymały dodatkowe wynagrodzenie na kwotę 98 000 ,00 zl. Można sprawdzić na RIO Bydgoszcz

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Obserwator, w dniu 18-07-2021 19:52:15 napisał:

  A to ciekawa informacja a co na to Radni którzy głosowali za absolutorium dla Burmistrza .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Jadalnia / pokój dzienny
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)