Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Zakończono prace przy rozbudowie. Słupowiec ma nową drogę

fot. pow.

fot. pow.

W ubiegłym tygodniu zakończono prace przy zadaniu# inwestycyjnym pn. "Rozbudowa drogi w miejscowości Słupowiec na odcinku od 0+000 do km 1 + 468,77". Tam droga gruntowa zamieniła się w nawierzchnię asfaltową.

Rozbudowa obejmowała wykonanie nawierzchni drogi o szerokości 3,5-5,00 m, długości 1,469 km oraz m.in. wykonanie zjazdów, pobocza utwardzonego, wykonanie humusowania oraz oznakowania pionowego i poziomego. Zadanie wykonywała firma Gabrodrog Paweł Kubicki ze Żnina.

Inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 583 tys. 23 zł. Wartość całkowita inwestycji 1 mln 166 tys. 47,75 zł.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Stara kuźnia odzyska dawny blask? Pomysł na rewitalizację

Do kowala w Turze!! Czemu nie!! Starsi mieszkańcy #Turu pamiętają kuźnię przy ulicy Bydgoskiej.

(czytaj więcej)
0

Strażnicy miejscy na festynie. Zainteresowanie wzbudziła fotopułapka

We wtorek 4 czerwca 2024 r. przy świetlicy wiejskiej# w Sucharach odbył się festyn rodzinny, na którym gościli mundurowi z nakielskiej Straży Miejskiej.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)