Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Zakończono prace przy rozbudowie. Słupowiec ma nową drogę

fot. pow.

fot. pow.

W ubiegłym tygodniu zakończono prace przy zadaniu# inwestycyjnym pn. "Rozbudowa drogi w miejscowości Słupowiec na odcinku od 0+000 do km 1 + 468,77". Tam droga gruntowa zamieniła się w nawierzchnię asfaltową.

Rozbudowa obejmowała wykonanie nawierzchni drogi o szerokości 3,5-5,00 m, długości 1,469 km oraz m.in. wykonanie zjazdów, pobocza utwardzonego, wykonanie humusowania oraz oznakowania pionowego i poziomego. Zadanie wykonywała firma Gabrodrog Paweł Kubicki ze Żnina.

Inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 583 tys. 23 zł. Wartość całkowita inwestycji 1 mln 166 tys. 47,75 zł.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)