Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 października 2020

Zakaz wynajmu sal i świetlic. Urząd pracuje tak, jak dotychczas

fot. archiwum

fot. archiwum

Na terenie powiatu nakielskiego wprowadzone zostały nowe zasady bezpieczeństwa #dla obszarów znajdujących się w czerwonej strefie.

W związku z tym Urząd Miejski w Kcyni informuje, iż od soboty 17.10.2020 r. obowiązuje zakaz wynajmu sal gimnastycznych przy szkołach na terenie gminy Kcynia. Od 19.10.2020 r. na terenie gminy Kcynia wprowadzony zostaje zakaz wynajmu świetlic wiejskich w celu organizowania w nich spotkań.

Informujemy mieszkańców, że Urząd Miejski w Kcyni realizuje swoje zadania w normalnych godzinach pracy,  z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych. Jednocześnie zaleca się, z uwagi na bezpieczeństwo interesantów i pracowników, w związku z wysokim zagrożeniem  epidemicznym, ograniczenie wizyt w urzędzie do załatwiania spraw wymagających osobistego stawiennictwa. Pozostałe sprawy należy załatwiać telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej lub platformy epuap.gov.pl

Materiał: A. Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)