Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Zagrali dla Emilki. Wygrała drużyna z Paterka

fot. BG

fot. BG

Na orliku przy ZSP nr 3 w # Nakle odbyły się zawody piłkarskie pn. Turniej dla Emilki. Pomagamy razem. Organizatorem wydarzenie był Kamil Kozek, który fajnie połączył rywalizację sportową ze szczytną akcją, jaką jest pomoc dla Emilki, która walczy o to, aby doszła do skutku operacja serca.

W niedzielne przedpołudnie na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej piłkarski, którego celem była zbiórka pieniędzy na operację małej Emilki. Organizatorem wydarzenia był Kamil Kozek, któremu należą się duże słowa uznania, za wsparcie, za chęci, za to, że potrafił połączyć rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim była walka o lepsze jutro małej Emilki.

W turnieju wzięło udział 15 zespołów. Co warte podkreślenia, zainteresowanie było dużo większe ale o tym kto wystąpił zdecydowała kolejność zgłoszeń. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej przyszła pora na fazę pucharową.

Wyniki półfinałów:
Joga Bonito Paterek – Team Ślesin 5:0
FC Ponalewce – RKS Huwdu 3:0
Mecz o III miejsce:
RKS Huwdu – Team Ślesin 3:0

Mecz finałowy:
Joga Bonito Paterek – FC Ponalewce 4:2

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Rozpłoch z FC Ponalewce, natomiast tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Filipa Maisona z Joga Bonito Paterek.

Podczas tego wydarzenia udało się zebrać łącznie 995,10 zł.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    krajan, w dniu 22-07-2022 13:04:38 napisał:

    Skoro jest takie zainteresowanie to dlaczego piłkarskie stowarzyszenia,spółka miejska Sport nie organizują amatorskich,stałych wakacyjnych rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)