Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 września 2021

Zabawa, uśmiech i tort. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

fot. pow.

fot. pow.

20 września obchodzimy bardzo# ważne święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dla dzieci z Przedszkola Niepublicznego''Donald” ten dzień był szczegółny, ponieważ każdej z grup wiekowych nadano nazwę zwierzątek, W tym dniu wszystkie zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne i dydaktyczne wiązały się z wybranymi przez wychowawców zwierzątkami- Sówkami, Jeżykami, Pszczółkami i Biedronkami.

Najważniejszym punktem tego dnia było uroczyste nadanie nazw grupom oraz słodkim poczęstunek w postaci tortów, które zakupiła dla dzieci pani Dyrektor.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały także medale, dyplomy oraz drobne słodkie upominki przygotowane przez swoje panie.

Materiał: Kinga Geppert - Przedszkole Niepubliczne''Donald”

Autor nie wyraza zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)