Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

11 listopada 2020

Wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Wszystkim udzielił się patriotyczny nastrój

fot. Przedszkole w Ślesinie.

fot. Przedszkole w Ślesinie.

W środę 11 listopada obchodzimy 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.# Z tej okazji dzieci z Przedszkola w Ślesinie wzięły udział w akcji organizowanej przez MEN "Szkoła do hymnu".

 Jak co roku, przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami, 10 listopada o godzinie 11.11 odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego". Wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola udzielił się tego dnia podniosły, patriotyczny nastrój.

Materiał: Katarzyna Budnik Przedszkole w Ślesinie.

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)