Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wystawa fotograficzna Zbigniewa Borka. 12 sierpnia w szubińskiej bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

Rejonowa Biblioteka Publiczna i Klub Miłośników Fotografii FLESZ# zapraszają 12 sierpnia o 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej Zbigniewa Borka reportera Radia Nakło.

Zbigniew Borek Urodził się na Kujawach, w Gniewkowie leżącym pomiędzy Toruniem a Inowrocławiem. Swoje dorosłe życie związał jednak z Bydgoszczą. Tu rozpoczął swoją ścieżkę edukacyjną. Chciał być elektronikiem jednak życie pokierowało go w stronę dziennikarstwa. Swoją przygodę z mikrofonem rozpoczął od radia zakładowego, później było Radio EL, Radio ESKA i wreszcie Radio Nakło, gdzie pracuje do dzisiaj. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć na fali 107 i 5 FM. Interesuje się etnografią, kolekcjonuje kamienie i minerały, uwielbia eskapady rowerowe oczywiście z aparatem fotograficznym. Podczas wspomnianych eskapad fotografuje to co przykuje jego uwagę: przelatujący klucz ptaków, zjawiskowy zachód słońca, ciekawy człowiek, budowla, a nawet rzadko spotykany motyl. Za każdym zdjęciem kryje się zwykle jakaś historia, historia - którą warto opowiedzieć. - stwierdził autor fotografii.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  JK, w dniu 03-08-2022 22:20:18 napisał:

  Brawo dla organizatorów, którzy podjęli się organizacji wymienionej wystawy. Będę i zachęcam mieszkańców Szubina i okolic do obejrzenia wystawy i posłuchanie prelekcji Pana red. Borka.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 05-08-2022 19:13:27 napisał:

  ja u siebie gram jutro zaczyna sie tu sezon małe jezziora k prońko h frąckowiak dzisiaj słuchaja w sklepach orła cień po latach podoba jak kot bez ogona wszystko dobrze serio

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 19:27:29 napisał:

  bardziej podoba orła cień jak dawno tadio naklo dobrze sie ma

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 20:49:42 napisał:

  mpdern szoking jeden taniec w stylu modern talking po polsku news

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 06-08-2022 12:26:54 napisał:

  z vox radio o modern szoking tam marek sierocki szef może prywatne radiio covery modern talking nowa po polsku new collective plski 1 modern talking call me podobno d bohlen wyraził zgode czytałem wczoraj plus gra tearsdrops łzy u nich numer pop przeboje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)