Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

22 września 2022

Wysokie koszty energii dotknęły pływalnię. Są ważne zmiany

fot. archiwum

fot. archiwum

Spółka Nakielski Sport wydała oświadczenie dotyczące # zmian w funkcjonowaniu pływalni Naquarius.

Szanowni Państwo,
pewnie obserwujecie informacje ze świata i kraju oraz śledzicie te związane z funkcjonowaniem obiektów sportowych, a szczególnie pływalni.

Nie będziemy ukrywać, że rosnące koszty energii i utrzymania funkcjonowania pływalni dotykają również nas.
W celu ich zminimalizowania w możliwe najmniej dotkliwy sposób, a szczególnie w trosce by jak najdłużej być dla Was i codziennie dawać Wam przyjemność z relaksu w naszych strefach już od najbliższego weekendu wprowadzamy kilka zmian.
W najbliższy weekend (24-25 września) strefa saun będzie dostępna od godz. 8.00 do 21.40. Godziny funkcjonowania strefy saun w tygodniu pozostają bez zmian.

Od 24 września br. zmienia się regulamin karnetów wartościowych. Aktualny regulamin już jest dostępny na naszej stronie w zakładce Kryta Pływalnia Naquarius.

Od 1 października br. zmianie ulegają godziny otwarcia naszej pływalni w weekendy. Obiekt i jego wszystkie strefy będą czynne od godz. 8.00 do 19.45.

Wprowadzane zmiany zostały poprzedzone analizą zainteresowania klientów obiektem w poszczególnych godzinach i dostosowane do ich preferencji.

Mamy nadzieję, że zmiany spotkają się z Waszym zrozumieniem i akceptacją. Życzymy miłego wypoczynku na naszej pływalni.

materiał: Weronika Marzyńska/ Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 19

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)