Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Wyremontowano parking przy SzDK. Ile kosztowała inwestycja?

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Prace budowlane związane z przebudową stanowisk postojowych przy Szubiński Dom Kultury dobiegły końca.

Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Mateusz Andrysiak z siedzibą w Bydgoszczy. Koszt inwestycji wyniósł 192 088,25 zł.

W ramach inwestycji powstała nowa nawierzchnia stanowisk postojowych z kostki brukowej betonowej oraz nowy chodnik prowadzący do budynku Szubińskiego Domu Kultury, a także przełożono wysepkę dzielącą z kostki bazaltowej.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (8)

  Gniewko, w dniu 05-07-2022 05:33:06 napisał:

  No teraz to wygląda tak jak należy. Brawo!!! Cieszy taki widok.

  odpowiedz

  • 5 (9)

  SzparagKomunista, w dniu 05-07-2022 09:46:07 napisał:

  A czy za te pieniądze nie podłączono tego bloku do sieci ciepłowniczej? Dlaczego o tym nie ma informacji? Czy to było zdobione za pieniądze gminne czy ludzi z bloku?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)