Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Wypadek z udziałem trzech aut. Pięć osób rannych, w tym dziecko

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Niestety wypadki na DK10 nie ustępują. Dzisiaj po raz kolejny# zostaliśmy zadysponowani do kolejnego zdarzenia na "krajowej 10". Na 273 km DK10 doszło do wypadku z udziałem 3 aut osobowych.

Łącznie w pojazdach podróżowało 8 osób. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu z Solca Kujawskiego zastano strażaków z SP PSP w Bydgoszczy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Z uwagi na dużą ilość poszkodowanych osób na miejsce konieczne zadysponowanie kolejnych karetek ZRM. Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób w tym 1 dziecko, poszkodowani po przebadaniu przez ratowników medycznych trafili do najbliższych szpitali. Działania pracujących na miejscu strażaków skupiały się na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach. Obecnie na miejscu trwają działania związane z usuwaniem skutków wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia jest zablokowany w obu kierunkach, Policja wytyczyła objazd.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa hal
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)