Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wypadek na DK nr 10. Śmierć poniósł 71-letni mężczyzna

asp. Mateusz Kentzer; dh Marcin Śmigaj, OSP Wyrzysk

asp. Mateusz Kentzer; dh Marcin Śmigaj, OSP Wyrzysk

2 sierpnia 2022 roku, około godziny 11:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej# w Pile wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Ruda (gm. Wyrzysk).
Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków stwierdzono, że samochód osobowy z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, zjechał z drogi, taranując barierki energochłonne i zatrzymał sie na terenie prywatnej posesji przy jezdni.
 
Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej, 71-letniego kierowcy pojazdu nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Pasażerka pojazdu nie odniosła obrażeń.

W działaniach trwających ponad 3 godziny brali udział strażacy z JRG PSP nr 2 w Pile, OSP Wyrzysk, OSP Osiek nad Notecią oraz Oficer Operacyjny KP PSP w Pile, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.
 
Na czas prowadzonych działań, na DK-10 wprowadzono ruch wahadłowy.
 
Opracowanie: asp. Mateusz Kentzer, KP PSP Piła

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (18)

  Adrian , w dniu 03-08-2022 21:59:41 napisał:

  Dobrze, że ktoś akurat grilla w ogródku nie robił...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (7)

  romek, w dniu 04-08-2022 09:38:42 napisał:

  adi ciebie to tylko wbić młotkiem jak gwoździa

  odpowiedz

  • 4 (6)

  ;), w dniu 04-08-2022 13:59:29 napisał:

  72 lata to już zawałowiec, który stwarza zagrożenie wielokrotnie bardziej niż inni uczestniczy dróg... Uważam, że badania i testy powinny być w tym wieku przynajmniej raz do roku by wykluczyć zagrożenia jakie mogą stwarzać.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)