Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

"Wylogowani z sieci, zalogowani w sport”. Podsumowanie zajęć w ramach projektu

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach realizacji projektu "Wylogowani z sieci, zalogowani w sport”, dofinansowanego przez #Zarząd Powiatu Nakielskiego, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie wzięli udział w cyklu pozalekcyjnych zajęć sportowych z piłki siatkowej.

Zajęcia miały na celu podniesienie poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności technicznych uczestników. Przyczyniały się zatem do propagowania uprawiania sportu wśród młodzieży oraz zachęcały uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego i zmniejszenia czasu spędzanego w Internecie, upowszechniały zatem także zdrowy styl życia.

Podsumowaniem zajęć był Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym udział wzięły reprezentacje klas biorących udział w projekcie. Po fazie grupowej odbyły się mecze półfinałowe, które rozstrzygnęły grę o pierwsze i trzecie miejsce. W meczu o trzecie miejsce zagrała klasa 1c i klasa 3b - zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy trzeciej. Mecz finałowy to pojedynek uczniów klas drugich: 2c i 2ab. Do rozstrzygnięcia w tym meczu doszło dopiero w tie-breaku, w którym przewagą dwupunktową zwyciężyła klasa 2ab. Po skończonych rozgrywkach, finałowe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki. Wszystkie mecze odbywały się w duchu fair play, zawodnicy wykazywali nie tylko dużą wolę sportowej walki, ale także dobrej zabawy.

Serdecznie gratulujemy ambicji, hartu ducha i sportowej postawy wszystkim zawodnikom turnieju. Kibicom dziękujemy za doping a sędziom stolikowym za uważność i rzetelność swej pracy.

Materiał: Klaudia Bethke

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)