Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Wydanie decyzji środowiskowej dla S-10 w powiecie nakielskim się opóźnia

fot. portalkujawski.pl

fot. portalkujawski.pl

W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięto przetarg na# pierwszy odcinek drogi ekspresowe S-10 pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem, w najbliższym czasie możemy się spodziewać wyboru kolejnych wykonawców. S-10 docelowo ma połączyć jednak obwodnice Warszawy ze Szczecinem, patrząc kolejno na najbardziej zaawansowany odcinek, to są to odcinki między Bydgoszczą i Szczecinem.

W przypadku odcinka Wyrzysk – Bydgoszcz Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy prowadzi obecnie postępowanie w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Ta decyzja nie zostanie jednak wydana według pierwotnego planu w listopadzie, jak tłumaczy RDOŚ 5 listopada firma reprezentująca inwestora (czyli Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad) została wezwana do uzupełnienia dokumentacji. Z tego powodu nowy termin wydania decyzji wyznaczono do dnia 17 stycznia 2022 roku.

GDDKiA planuje ogłoszenie przetargów na realizację tego odcinka w połowie 2023 roku. 

Źródło: portalkujawski.pl

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Kleokwas, w dniu 24-11-2021 09:33:12 napisał:

    Może oddadzą trochę ancfaltu i gruzu to drugie obejście od zachodu w piekiełku zrobimy?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pieczarki
6,99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Tarczyński kabanosy drobiowe i wieprzowe 105g
4,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)