Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

05 września 2021

Wycieczka integracyjna. Pełni pozytywnych emocji wrócili do domu

fot. pow.

fot. pow.

2-3 września 2021 uczniowie klas 4-8 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 uczestniczyli w wycieczce integracyjnej.

Pierwszy dzień po zakwaterowaniu w ośrodku Western Camp spędzili miło czas, były gry, piłka nożna, łowienie ryb dla chętnych, odpoczynek na świeżym powietrzu, ognisko, a także kino w plenerze. Kolejnego dnia dzieci i młodzież przywitał piękny, słoneczny poranek. Po śniadaniu uczniowie wraz z opiekunami wsiedli w ciuchcię, która zawiozła ich pod bramy Energylandii. Otwarcie bramek było najbardziej oczekiwanym momentem dla uczestników wyjazdu. „W Energyladnii trzeba spróbować wszystkiego , a najlepsze atrakcje to Hyperion, Abyssus, Zadra, Speed Water Coaster, Formuła” – tak mówili uczniowie, którzy byli już w tym miejscu. Ośmiogodzinny pobyt w parku rozrywki okazał się pełen wrażeń, niezapomnianych przeżyć oraz przede wszystkim sporej dawki adrenaliny. Wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do Nakła- zmęczeni, pełni pozytywnych emocji i uśmiechu, a od poniedziałku zabieramy się do nauki!

Materiał: Agnieszka Jakś- Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)