Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2021

Wojewódzkie mistrzostwa w warcabach. Kto znalazł się na podium?

fot. pow.

fot. pow.

W MDK 1 w Bydgoszczy odbyły się pierwsze w# historii Mistrzostwa Województwa w Grze Bullet w Warcabach Stupolowych.

Warcabiści mieli ustawioną na zegarze tylko 1 minutę, a przekroczenie czasu do namysłu oznacza w tym sporcie umysłowym przegraną. Zawody rozegrano w czterech kategoriach indywidualnych: seniorzy, seniorki, juniorzy, juniorki i w kategorii drużynowej. W championacie szubinianie wywalczyli 3 medale: II miejsce (klasyfikacja drużynowa) SzDK Szubin, III miejsce (grupa juniorek) Sandra Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), III miejsce Piotr Szybowicz (SzDK Szubin). Dane techniczne MW: system szwajcarski, 7 rund, 1 minuta na uczestnika. Obowiązki sędziego sprawowała Julia Rocławska.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Jagr masło
5,33PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa hal
Budowa magazynów
Olej Kujawski
8,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)