Dziś mamy 18 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

14 marca 2023

Wielkanocne ozdoby z filcu. Uzyskane środki trafią na cele charytatywne

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Na zaproszenie Pani Joanny Żebrak bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach odwiedziła# klasę IV ze szkoły podstawowej w Dębowie. Przeprowadzone tam zostały zajęcia, podczas których dzieci stworzyły wielkanocne ozdoby z filcu.

W naszej bibliotece zawsze znajdujemy ciekawe książki z kreatywnymi pomysłami. Filc, nożyczki, igła i nitka - kilka prostych elementów z których powstały cudne dekoracje. Będą one wystawione na sprzedaż, a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Żebrak za zaproszenie.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)