Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

22 lipca 2021

Wieczorne działania strażaków. Pożar obiektu magazynowego

fot. itvszubin.pl

fot. itvszubin.pl

W środowy wieczór kilka zastępów straży pożarnej zostało# zadysponowanych do Szubina na ulicę Kcyńską, gdzie doszło do pożaru obiektu magazynowego.

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle o tym zdarzeniu zostało poinformowane w środę 21 lipca o godzinie 21.37. Łącznie na miejsce zadysponowano 10 zastępów straży pożarnej, zarówno PSP jak i OSP. Z informacji przekazanych przez st. kpt. Bartosz Walkowiak oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle wynika, że pierwsze jednostki potwierdziły zgłoszenie. W obiekcie znajdowały się elementy wyposażenia pojazdów. Budynek był silnie zadymiony. Dlatego strażacy byli wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. - Przypuszczalną przyczyną było zaprószenie ognia - wyjaśnił st. kpt. Walkowiak. Działania gaśnicze trwały ponad dwie godziny.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Kcyniak , w dniu 22-07-2021 18:57:19 napisał:

  Dobrze że nie wysłali osp Kcynia bo oni strasznie boją się dymu hehe

  odpowiedz

  • -5 (7)

  PAŁUKA, w dniu 22-07-2021 21:02:23 napisał:

  JEDA GUPIŻNA RZĄDAM OD BURUISTRZA SPRWOZGANIA O BEZIECZEŃSTWA MIASTA TO CO SIE DZIEJE TO MASAKRA WŁAMAŃ KRADZIEŻY

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Cimus, w dniu 23-07-2021 10:45:32 napisał:

  Styrta się poli

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Budowa hal
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)