Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

08 lutego 2024

W doskonałej formie. UKS WDK II Paterek z kolejnym zwycięstwem

fot. Kamil Małysa

fot. Kamil Małysa

W sobotę, 3 lutego 2024 roku, w ramach #15. kolejki II rundy mistrzostw V ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024, miało miejsce emocjonujące starcie między drużynami UKS WDK II Paterek, a AZS Wątarski Włocławek.

Spotkanie to, odbywające się na terenie Włocławka, zakończyło się znaczącym zwycięstwem gości z Paterka, którzy pokonali miejscową drużynę wynikiem 8:2. Pomimo, że przyjaciele z Włocławka stawiali zacięty opór, to właśnie UKS WDK II Paterek potwierdził swoją wyższą dyspozycję. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, co jest dowodem na sportową rywalizację oraz wzajemny szacunek między zespołami. Zwycięstwo to umocniło pozycję UKS WDK II Paterek w tabeli ligowej, jednocześnie podkreślając ich ambicje i determinację w dążeniu do najlepszych możliwych wyników w sezonie 2023/2024. Drużyna z Paterka z pewnością będzie kontynuować swoje wysiłki, aby utrzymać dobrą formę i efektywność. Dla UKS WDK II Paterek punktowali: Marcin Majchrzak 2.5 Waldemar Dolegała 2.5 Maciej Górka 1.5 Kamil Małysa 1.5.

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)