Dziś mamy 21 września 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 września 2020

Uwaga! Akcja zbierania nakrętek

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Zachęcamy mieszkańców do włączenia się w akcję, która ma na celu pomoc chorym dzieciom.

Zbierajcie w swoich domach plastikowe nakrętki. Przynieście je 6 października w godz. 12.00-16.00 na Rynek w Kcyni, a otrzymacie ekologiczne gadżety. Dodatkowo każdy rolnik, który przyniesie potwierdzenie dokonania samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym otrzyma dodatkowe gadżety. Wszyscy możemy pomóc chorym dzieciom. Z tej akcji nakrętki przekażemy na pomoc Celince z Szubina! A więc...czas start! I do zobaczenia 6 października! Akcji patronuje Burmistrz Kcyni Marek Szaruga!

Kto jeszcze nie pomógł Celince może to zrobić - https://www.siepomaga.pl/celinka

Kto jeszcze nie dokonał samospisu może to zrobić https://spisrolny.gov.pl/

Materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)