Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2023

Uroczystość w mroteckim przedszkolu. Dzieci odebrały dyplomy

fot. MM

fot. MM

W środowy poranek w Przedszkolu Miejskim w #Mroczy miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2023. Tego dnia społeczność przedszkola pożegnała swoich absolwentów, którzy już od września uczęszczać będą do szkoły podstawowej.

Przybyłych na spotkanie gości powitała dyrektor Michalina Długołęcka. Oprócz dzieci, ich rodziców oraz wychowawców, w uroczystości uczestniczyła również reprezentująca gminę Mrocza – dyrektor gminnego zespołu obsługi oświaty Alicja Babiarz-Synakiewicz.

Tego dnia dzieci zaprezentowały szereg artystycznych występów, żegnając przy tym kończących swoją przygodę w przedszkolu „starszaków”. Na zakończenie, przyszedł czas na specjalne podziękowania za trud włożony w pracę z dziećmi oraz ich wychowanie. Podziękowania otrzymali zarówno pracownicy przedszkola, jak i rodzice dzieci. Mali absolwenci odebrali również specjalne dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

 

Oceń artykuł: 18 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)