Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2023

Uroczyste pożegnanie z przedszkolem. Dzieciom wręczono dyplomy i upominki

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 20 czerwca na zaproszenie wychowawczyni grupy# Mądre Sówki z oddziału przedszkolnego (Pani Mariki Wydrzyńskiej) mieliśmy niewątpliwą przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Zbliża się koniec roku szkolnego i nadchodzi czas wakacji. Dla niektórych Mądrych Sówek oznacza to pożegnanie z przedszkolem na dobre. Od września bowiem z tornistrami na plecach ruszą do szkoły. W związku z tym nie mogło obyć się bez uroczystego pożegnania. Wydarzenie miało miejsce w Radziczu przy świetlicy wiejskiej, a obecni na nim byli rodzice, rodzeństwo oraz bliscy dzieci.

Najpierw przedszkolaki zaprezentowały zebranym gościom przedstawienie. Wystąpiły cudownie wywołując przy tym mnóstwo uśmiechu i łez wzruszeń wśród publiczności. Na koniec otrzymali dyplomy i małe upominki od wychowawczyni.

W końcu przyszedł czas na zabawę! W ruch poszły nasze gadżety animacyjne. Zrobiło się gwarno i radośnie. Nie było mowy o nudzie!

Tymczasem nasza animatorka rozstawiła sprzęt do malowania buziek i wpadła w wir pracy, bo jak zawsze chętnych do pomalowania nie brakowało! Powstały jelonki, biedronki, motylki i wiele innych, znanych postaci bajkowych.

Czas w Radziczu upłynął bardzo miło i szybko. Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się równie dobrze jak my. Udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji życzymy wszystkim Mądrym Sówkom!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)