Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2023

Uroczyste pożegnanie z przedszkolem. Dzieciom wręczono dyplomy i upominki

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 20 czerwca na zaproszenie wychowawczyni grupy# Mądre Sówki z oddziału przedszkolnego (Pani Mariki Wydrzyńskiej) mieliśmy niewątpliwą przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Zbliża się koniec roku szkolnego i nadchodzi czas wakacji. Dla niektórych Mądrych Sówek oznacza to pożegnanie z przedszkolem na dobre. Od września bowiem z tornistrami na plecach ruszą do szkoły. W związku z tym nie mogło obyć się bez uroczystego pożegnania. Wydarzenie miało miejsce w Radziczu przy świetlicy wiejskiej, a obecni na nim byli rodzice, rodzeństwo oraz bliscy dzieci.

Najpierw przedszkolaki zaprezentowały zebranym gościom przedstawienie. Wystąpiły cudownie wywołując przy tym mnóstwo uśmiechu i łez wzruszeń wśród publiczności. Na koniec otrzymali dyplomy i małe upominki od wychowawczyni.

W końcu przyszedł czas na zabawę! W ruch poszły nasze gadżety animacyjne. Zrobiło się gwarno i radośnie. Nie było mowy o nudzie!

Tymczasem nasza animatorka rozstawiła sprzęt do malowania buziek i wpadła w wir pracy, bo jak zawsze chętnych do pomalowania nie brakowało! Powstały jelonki, biedronki, motylki i wiele innych, znanych postaci bajkowych.

Czas w Radziczu upłynął bardzo miło i szybko. Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się równie dobrze jak my. Udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji życzymy wszystkim Mądrym Sówkom!

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)