Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Uroczyste pożegnanie w przedszkolu Dzieci otrzymały dyplomy i książki

fot. pow.

fot. pow.

„W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj.# Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych ciepłych murach. W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i powolutku, cicho, już opuszczamy Was.”

23 czerwca 2022 roku był dniem wyjątkowym, pełnym wzruszeń, radości i wspomnień. Starszaki- Pszczółki żegnały się z przedszkolem.

Dzieci, w obecności rodziców, swoich nauczycielek, pani dyrektor oraz wszystkich pracowników pokazały przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Rozpoczęły dostojnym wykonaniem Poloneza. Były też wiersze, piosenki i tańce. Dzieci swoimi popisami recytatorsko- wokalno- tanecznymi dostarczyły wszystkim wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.

Po występie artystycznym starszaków, były życzenia i podziękowania od pani dyrektor, rodziców i nauczycielek. Dzieci otrzymały dyplomy, książki, pamiątkowe zdjęcia oraz upominki.

Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za współpracę, pomoc i wsparcie.
A Wam, kochane Pszczółki życzymy zdrowia, radości na co dzień oraz samych sukcesów w szkole!

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)