Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Unihokej cieszy się coraz większą popularnością. Odbyły się zawody

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W sobotę, 23 października, w Hali Widowiskowo - Sportowej przy# Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w unihokeju dziewcząt w ramach Kujawsko - Pomorskich Igrzysk Młodzieży.

Do zawodów przystąpiło 6 szkół z powiatu nakielskiego, wszystkie z gminy Szubin. Na trzecim miejscu podium uplasowała się drużyna z Rynarzewa, drugie miejsce zajęła drużyna z Turu, a mistrzyniami powiatu nakielskiego zostały dziewczyny z Kołaczkowa.

Skład zwycięskiej drużyny: Julia Bocian, Maja Bucoń, Julia Czyż, Marta Garstecka, Magdalena Kruzel, Natalia Latuszek, Natalia Małecka, Paulina Rygiewicz, Aleksandra Stachowiak, Lena Szarowska. Nauczyciel: Jacek Osiński.

Tabela wyników do pobrania. 

Materiał: Jakub Cegiełka - Gminny Koordynator Sportu

Oceń artykuł: 1 0
Pliki do pobrania
Tabela wyników

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)