Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Uczniowie na wycieczce. Zwiedzanie zoo i wspólna zabawa w parku rozrywki

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

30 maja uczniowie klas #młodszych oraz ich nieco starsi koledzy ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu wybrali się na wycieczkę do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie zoo. Tam dzieci mogły podziwiać: niedźwiedzie, rysie, żbiki, wilki, kozice, osiołki, żubry, dziki, lamy, zebry, konie i wiele innych. Miały okazję na żywo zobaczyć również tygrysa, lemury, wiele gatunków ryb, płazów i gadów. Po zwiedzaniu zoo uczniowie udali się do Parku Rozrywki. Tam w Zaginionym Świecie  oglądali  figury dinozaurów oraz zobaczyli wielkie owady. W dalszej części wycieczki dzieci korzystały z licznych urządzeń, które dostarczyły im wiele radości i sprawiały, że z twarzy nie znikał uśmiech. Były rozmaite karuzele, zjeżdżalnie, basen z łódeczkami, gabinet luster, zamki dmuchane, trampoliny, samochody. Wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni, zmęczeni wyczerpującą zabawą, ale pełni niezapomnianych wrażeń wrócili bezpiecznie do domów.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)