Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 stycznia 2023

Tym razem się nie udało. Powalczą w Wielkopolskiej III lidze kobiet

W zakończonych dziś turnieju gr.D 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek nasz zespół przegrał z SKS KUSY Kraków Piłka Ręczna 22-31.

Ostatni mecz turnieju decydował o awansie do dalszego etapu rozgrywek. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem po 13. Niestety początek drugiej połowy nie ułożył się po naszej myśli. Przegrywaliśmy 13-17, 16-2- 2. Potrafiliśmy zmniejszyć dystans do trzech bramek 19-22. Zaczęliśmy się spieszyć. Niestety nie przyniosło efektu. Ostatecznie przegrywamy i odpadamy.

- Jestem dumny z dziewcząt. Dziś zagrały dobry mecz. Pierwsza połowa była bardzo dobra. W drugiej mieliśmy swoje problemy i niestety przełożyło się to na wynik. Szkoda. Brakuje nam takich spotkań rozgrywanych częściej. Dalej będziemy pracować i przenosimy się do rywalizacji w Wielkopolskiej III lidze kobiet - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka (7), Daria Walentowska (5), Kinga Białachowska (4), Emilia Łyszczarz (2), Wiktoria Sawicka (1), Kinga Wiśniewska (1), Anna Urbańska (1), Kinga Chełminiak (1), Zuzanna Leszczyńska, Julia Zwolak, Martyna Popielarz, Martyna Śliwińska, Maja Michalska, Patrycja Kwiatkowska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Serdecznie podziękowania dla naszych kibiców oraz mieszkańców Szubina, którzy tak licznie przybyli do hali!

Dziękuję bardzo Natalii Grzegorek za wszelką pomoc, Dominice Grzegorek i Marcelinie Borowskiej za obsługę stolika, Julii Rybak i Kamili Gogola za opiekę medyczna, Idze Wiśniewskiej za obsługę fb, a i jeszcze Jeremiemu za dostarczenie mega ważnej przesyłki.