Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2023

Turniej młodych piłkarzy w Solcu Kujawskim. Gra na boisku i dobra zabawa

W sobotę, 21 stycznia wybraliśmy się do Solca Kujawskiego na turniej młodych piłkarzy z rocznika 2016/2017. Na boisku spędziliśmy# mnóstwo minut. Wiele radości przyniósł ten dzień. Chłopcy cieszyli się grą, a poza boiskiem znajdowali chwile na wspólne zabawy.

Dziękujemy za fajny turniej KS Unia Drobex Solec Kujawski.

Pozostałym drużynom przybijamy piątkę za sportowe spotkanie:
- AP Małych Mistrzów - Fordon
- Victoria Niemcz Osielsko-drużyny młodzieżowe
- Wisła Fordon
- Chemik Moderator Bydgoszcz

Rodzicom i dziadkom bijemy brawo za wsparcie podczas zawodów.

Nasza ekipa zagrała w składzie:

- Janek Leszczyński
- Hubert Franków
- Nikodem Wegner
- Witek Bukowski
- Tymek Juszczak
- Mikołaj Lipkowski
- Mikołaj Woźniak
- Kuba Skubiszewski
- Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 29

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)