Dziś mamy 5 grudnia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

19 listopada 2023

Turniej Halowy Krajna Cup. Drużyna zagrała w Osieku

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Drużyna #SF Junior Nakło rocznik 2013 wystąpiła na Turnieju Halowym Krajna Cup w Osieku.

W niedzielę, 19 listopada reprezentował nasz rocznik skład, który rzadziej wybiegał w minionej rundzie na boisko. Natomiast chłopcy ciężko trenują każdego tygodnia. Niektórzy rozpoczęli treningi nie tak dawno temu. Ich zapał chcemy wzmacniać w dalszym ciągu, więc przygotowujemy dla nich kolejne gry. Wyniki nie były po ich stronie, ale radości z całego wyjazdu nikt nam nie odmówi. Super przygoda i dobrze spędzona niedziela.

Zagraliśmy w składzie:

- Natan Nowak

- Alan Patyna

- Dawid Rogulski

- Jan Pilarski

- Franek Radtke

- Stasiu Palacz

- Stasiu Krzemiński

- Wojtek Lizoń

- Kajtek Dzimiński

- Stasiu Roczeń

- Oliwier Płowaś

Trener Filip Jarczyński.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)