Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Turniej Bałtyk Cup 2022. Obóz sportowy Dębu Potulice

fot. pow.

fot. pow.

Od 15 do 19 czerwca drużyny młodzieżowe Dębu Potulice przebywały na obozie sportowym w nadmorskim Rewalu.

Podczas obozu młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Bałtyk Cup 2022. Wszystkie drużyny naszego klubu spisały się bardzo dobrze. Drużyna żaków zajęła 3 w Pucharze Posejdona, drużyna orlików w Pucharze Posejdona zajęła 5 miejsce a drużyna młodzików w Pucharze Posejdona zajęła 2 miejsce. W sumie w turnieju Bałtyk Cup 2022 zaprezentowało się 66 drużyn z całej Polski. Podczas pobytu nad morzem pogoda dopisywała więc młodzi zawodnicy Dębu korzystali z plaży i morza a także z atrakcji, które zapewniał ośrodek, w którym byli zakwaterowani. Wyrazy podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzieci z naszego klubu kolejny raz mogły przeżyć tak fajną przygodę.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych rodziców, którzy wspierali nas podczas organizacji wyjazdu nad morze oraz bardzo głośno dopingowali naszych zawodników.

Wielkie dzięki dla Was wszystkich w imieniu dzieciaków i trenerów.

Materiał: Andrzej Pasternacki/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)