Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2020

Trwa budowa ścieżki pieszo – rowerowej na odcinku Sadki-Samostrzel

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

W dniu 06.07.2020r. w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego została #podpisana umowa z firmą „INOPLANT” z Inowrocławia na zadanie pn: „Budowa ścieżki pieszo – rowerowej na odcinku Sadki – Samostrzel w ciągu drogi powiatowej nr 1916C”.

Inwestycja jest realizowana w ramach podpisanej umowy z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu w ramach działania 4.2. „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

Całkowity koszt wykonania ścieżki pieszo-rowerowej wyniesie 269512,00 zl. Gmina Sadki pozyskała dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych..

W ramach inwestycji powstanie ścieżka pieszo-rowerowa o nawierzchni asfaltowej o długości 825mb i szerokości 3,0m. Roboty budowlane rozpoczęły się od skrzyżowania ulicy Mickiewicza  z ulicą Chrobrego w Sadkach, a zakończą się na wjeździe do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w miejscowości Samostrzel.

Inwestycja ma na celu zwiększenie atrakcyjności turystycznej regionu oraz zapewni bezpieczeństwo pieszych na przebudowanym odcinku.

Materiał: Michalina Zygmunt UG Sadki

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  ten, w dniu 16-10-2020 17:49:20 napisał:

  a to nie już koniec!?

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Józef, w dniu 16-10-2020 21:23:27 napisał:

  Budowa już dawno zakończona. Informacje na czasie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Naczepa platforma
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)