Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

12 września 2022

Tragiczny finał wędkowania. Nie żyje 66-latek

fot. zdjęcie poglądowe - pixabay.com

fot. zdjęcie poglądowe - pixabay.com

Policjanci, pod nadzorem prokuratora # wyjaśniają okoliczności utonięcia 66-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Do zdarzenia doszło w sobotę, kiedy wędkarz pływał łódką po Jeziorze Foluskim.

W sobotę, 10 września o godzinie 14:30 oficer dyżurny żnińskiej komendy został powiadomiony, że na Jezioro Foluskie gm. Gąsawa, wypłynął 66-letni mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu telefonicznego.

Zaniepokojony znajomy po sprawdzeniu terenu, gdzie miał pływać wędkarz, zauważył wywróconą łódkę. Podczas działań poszukiwawczych, prowadzonych przez grupę nurków o godzinie 16.00, natrafiono na ciało 66-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą ustalać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.   

materiał: mł.asp. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk w.z. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)