Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

09 lutego 2024

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono ciało mężczyzny

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W rzece Noteć na terenie Nakła znaleziono zwłoki# 72-letniego mieszkańca Turu, poszukiwanego od grudnia 2023 r. Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Pisaliśmy o tym tutaj.

Funkcjonariusze nakielskiej komendy ustalają okoliczności śmierci 72-letniego mieszkańca Turu, którego zwłoki znaleziono wczoraj (08.02.24) w rzece Noteć w Nakle. Mężczyzna był poszukiwany od grudnia 2023r. Ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone do badań z zakresu medycyny sądowej. Postępowanie w tej sprawie trwa.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)