Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

To był wspaniały bal! Wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy

fot. powierzone

fot. powierzone

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem #tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” odbyła się 08.02.2024r. była ona wyjątkowa, gdyż została połączona z Walentynkami.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu każde dziecko wyróżniało się niezwykle pomysłowym i kolorowym strojem, wśród których nie zabrakło bajkowych i zwierzęcych postaci, a także stróżów prawa. Wystrój sali balowej nawiązywał do Walentynek i wprowadził  radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, którą poprowadził Pan Sebastian Czychewicz i Pani Angelika Gołata Dance Academy. Kolorowe pociągi oraz układy taneczne to jedne z wielu atrakcji podczas których dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który był okazją, żeby choć na chwilę odsapnąć i nabrać siły do dalszej zabawy.

Atmosfera upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów. To był wspaniały bal! Z niecierpliwością przedszkolaki czekają na kolejny bal w naszym przedszkolu.

Materiał: Sylwia Goszka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)