Dziś mamy 18 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 września 2021

Tenisiści z Paterka wywalczyli historyczny awans. Gratulujemy!

fot. Paweł Pałubicki, Sławomir Biernacki

fot. Paweł Pałubicki, Sławomir Biernacki

W sezonie 2020/21 zespół UKS WDK Paterek wywalczył# awans do III ligi rozgrywek KPOZTS.

Jeszcze nigdy w historii naszego klubu nie udało się awansować tak wysoko. Sekcja tenisa, trenująca w Wiejskim Domu Kultury w Paterku startuje w rozgrywkach ligowych od 1995 roku. Sukces ten nie byłby możliwy gdyby nie praca i wytrwałość wielu zawodników, grających teraz jak i przed laty. W skład naszej drużyny wchodzili również dwaj zawodnicy byłego Taprana Mrocza. W zespole z Paterka zagrali: Kamil Michałek, Jarosław Cebrat, Karol Belter, Hubert Szyc, Sławomir Biernacki i Paweł Pałubicki.

Materiał: Paweł Pałubicki

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  PP, w dniu 16-09-2021 11:25:36 napisał:

  Zawodnicy z Mroczy grają w Paterku i wraz z drużyną zdobywają awans i za to duże brawa ale Pan Prezes Tarpana w Mroczy nie potrafił utrzymać sekcji tenisa stołowego w Mroczy przecież Ci zawodnicy grali w Mroczy.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Zyczliwy, w dniu 16-09-2021 15:13:56 napisał:

  Gratulacje panowie!!! Sam mam wspaniale wspomnienia z gry w Sparcie Naklo dekady temu

  odpowiedz

  • 1 (1)

  PINPONG, w dniu 16-09-2021 16:29:30 napisał:

  Gratuluję awansu. Pamiętam czasy z p. Walczykowskim to było coś.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  HISTORYK, w dniu 16-09-2021 22:53:14 napisał:

  Witam sprawiedliwie byłoby napisać że sekcja tenisa stołowego w latach od 1995 do 2012 roku działała w ramach klubu LZS Skra Paterek i to był ogromny sukces ówczesnego kierownika wdk i grały prawie 2 drużyny w tym młodzieżowa głównie zawodnicy z Paterka I Nakla

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa hal
Ziemniaki
0,99PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Wzroku. Specjaliści apelują, aby nie zwlekać z badaniami

14 października 2021 roku przypada Światowy Dzień Wzroku, który w# tym roku koncentruje się wokół tematu #LoveYourEyes.

(czytaj więcej)
0

Kawa jak lek przeciwnadciśnieniowy. Jaką ilość kawy można wypić jednego dnia?

Regularne picie 1-3 filiżanek kawy dziennie nie tylko nie# zwiększa ryzyka rozwoju nadciśnienia, ale może je nawet zmniejszać. Badania ostatnich lat pokazały, że w kawie są obecne związki, które „naśladują” działanie niektórych leków hipotensyjnych.

(czytaj więcej)
0

Podatki, o których mogłeś nie słyszeć. Jak nie narobić sobie długów z niewiedzy?

O tym, że nie warto „zadzierać” z Urzędem Skarbowym chyba nikogo nie# trzeba przekonywać. Ale Ty śpisz spokojnie, bo regularnie i rzetelnie składasz deklaracje podatkowe, a potem dbasz, by w terminie uiścić ewentualną niedopłatę podatku. Tymczasem są takie podatki, o których możesz nawet nie wiedzieć, że dotyczą także Ciebie! Właśnie wyprawiłeś przyjęcie weselne i goście obdarowali Cię gotówką? Możliwe, że nawet 20% tej kwoty powinno powędrować do fiskusa. Kupiłeś używany samochód? Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie odprowadzisz podatku, stajesz się podejrzany o popełnienie przestępstwa albo wykroczenia skarbowego, za co grozi kara w wysokości od 1/10 do dwudziestokrotności minimalnego wynagrodzenia, czyli w bieżącym roku od 280 zł do 56 tys. zł! Gdy nie wywiążesz się z podatkowych obowiązków, dodatkowo rośnie dług z powodu naliczanych odsetek. Konsekwencje powstania zaległości są więc niebagatelne, tymczasem wiele osób nawet nie jest świadomych, że takie zaległości posiada. Tego rodzaju zobowiązania, kiedy nagle zostaną ujawnione, są ogromnym ciosem, którego nasz budżet może nie udźwignąć, a to już prosta droga do utraty płynności finansowej i uwikłania się w długi. Przeczytaj, co warto wiedzieć o kilku mniej popularnych podatkach, aby uniknąć „przypadkowego” zadłużenia w Urzędzie Skarbowym.

(czytaj więcej)