Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 października 2022

Szkolna rywalizacja. Najlepsi biegacze wyłonieni

fot. powierzone

fot. powierzone

29 września 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w # Biegach Przełajowych dla dziewcząt i chłopców.

Miały one na celu wyłonienie najlepszych biegaczy naszej szkoły. Dziewczęta biegły na dystansie 800 m, a chłopcy 1500 m. Do udziału w zawodach przystąpiło 28 osób. Pierwsza szóstka zwycięzców będzie reprezentowała naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Biegach Przełajowych.

Oto wyniki zawodów:

Chłopcy:
1 miejsce Michał Kunicki 4bh, z czasem 5:15
2miejsce Paweł Kowalski 3mh, z czasem 5:21
3 miejsce Gracjan Polewczyński 4mh, z czasem 5:38

Dziewczęta:
1. Weronika Kunicka 1bchA, z czasem 3:04
2. Agnieszka Bala 3mh, z czasem 3:12
3. Anna Bolewska 1bchA, z czasem 3:17

Biegi przełajowe doskonale hartują ducha do rywalizacji. Mają również wymiar fizyczny: podwyższają wytrzymałość, przygotowują organizm do radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dziękujemy, wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz organizatorom - pani Agnieszce Góral i panu Bogusławowi Rydzyńskiemu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Igor Mrówczyński, Jakub Rakowski z kl. II hum

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)