Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2022

Święto rodziny w przedszkolu. Występ dzieci sprawił rodzicom niespodziankę

fot. powierzone

fot. powierzone

"Rodzina- tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy…". Tymi słowami zostali # przywitani goście- Mama i Tata.


 W naszym przedszkolu obchodziliśmy jedno z najważniejszym świąt jakim było Święto Rodziny. Dla każdego z Nas Mama i Tata, to najpiękniejsze słowa świata. Święto Rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń, bliskości.

Gromadka Kubusia Puchatka w montażu słowno-muzycznym zaprezentowała wierszyki oraz piosenki dla swoich najbliższych. Wzruszającym momentem okazał się taniec dla Rodziców. Szczere uczucia dzieci znalazły swój wyraz nie tylko w występach, ale i w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach zaniesionych do swoich domów. Były również konkursy i zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Niespodzianką za przepiękny występ dzieci zostały nagrodzone kolorowymi proszkami holi. Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie poczęstunku, za pyszne lody, miłą i przyjazną atmosferę.

materiał: Katarzyna Soja Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.



Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)