Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

17 maja 2022

Świetne mecze w wykonaniu młodych piłkarzy. Drużyna z Nakła gospodarzem

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Drużyna SF Junior Nakło rocznik 2013 była# w niedzielę, 15 maja, gospodarzem turnieju w ramach rozgrywek Od Pasji do Futbolu.

Nasz zespół miał przyjemność występować w gronie najlepszych drużyn w naszym województwie. Poczynania boiskowe podkreślają ten fakt. Wszystkie mecze były zacięte, a ilość akcji budził podziw zgromadzonych widzów. Cieszymy się z faktu, że nasi zawodnicy na tle mocnych rywali prezentują się solidnie. Gra przysparza nam wiele radości. Widać, że piłka nożna to wielka pasja tych chłopaków.

Kolejne sportowe spotkanie za nami.

Dziękujemy za wspólne mecze naszym świetnym rywalom.

- WKS Olimpia Wtelno
- Sportis Academy Łochowo
- Juventus Academy Toruń
- Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica
- MLKS Tucholanka Tuchola I i II

Rodzicom dziękujemy za wsparcie podczas niedzielnych zawodów.

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)