Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2022

Świąteczna aura w przedszkolu. Na dzieci czekały słodkości

fot. pow.

fot. pow.

Wielkanoc nadchodzi, dlatego rozpoczęliśmy# w naszym przedszkolu celebrowanie tego wyjątkowego czasu.

Radość zakrólowała, tym bardziej że po niemal dwóch latach spotkaliśmy się razem z całą społecznością przedszkolną. Dzieci z grupy Smerfy zaprezentowały „Przedstawienie Wielkanocne”, a najmłodsza grupa - Pszczółki wykonała „Taniec piskląt”. Zwyczaje wielkanocne na Pałukach, wiosenna aura i Cud Wielkiej Nocy, w którym życie wygrywa, stały się atrybutami sceny. Oczywiście nie mogło zabraknąć zająca przynoszącego czekoladowe jajka. Zwieńczeniem uroczystości było głośne Wesołego Alleluja!

Materiał: Anna Ucińska - Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)