Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2022

Stypendia za wybitne wyniki przyznane. Podziękowano również nauczycielom

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

15 czerwca 2022 r. zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak wręczyła stypendia za # wybitne wyniki w nauce uczniom szkół podstawowych.

Stypendia otrzymali:

Aleksander Tabor – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, laureat konkursu z historii, geografii, biologii organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Sebastian Echaust – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie, finalista konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Amelia Sulej – uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie, finalistka konkursu z języka niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Dominik Butka – uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie, laureat konkursu z języka angielskiego oraz tytuł finalisty konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Zastępca Burmistrza Wioletta Borys - Stachowiak podziękowała także rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie: Pani Alinie Tomczyk, Pani Annie Smolińskiej, Pani Barbarze Kowalewskiej, Pani Magdalenie Minda, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie: Pani Joannie Wrzosek – Iglewskiej, Pani Annie Olszak.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów, pomyślności oraz wytrwałości w nauce. Otrzymane stypendium jest uhonorowaniem pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i umiejętności.

materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 10 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  Kamil, w dniu 20-06-2022 20:53:20 napisał:

  Najładniejsza jest ta Pani w niebieskiej marynarce pozdrawiam

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Cichy wielbiciel, w dniu 20-06-2022 20:56:46 napisał:

  Pani w okularach piekna

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Jan, w dniu 21-06-2022 22:41:39 napisał:

  A SP2 na psy schodzi???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramki urodzinowe
39,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)