Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

20 listopada 2020

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZST w Kcyni

fot. ZST Kcynia

fot. ZST Kcynia

Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021 rozdane!

W Zespole Szkół Technicznych w Kcyni otrzymali je: Julia Milik z klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. K. Libelta, Filip Pezacki z klasy II Technikum kształcącego w zawodzie: technik informatyk oraz Angelika Michalak z klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie: technik ekonomista. Gratulacje!

Warto nadmienić, ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest m.in. uczniom z najwyższą średnią ocen.

Materiał: Katarzyna Kluczyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)