Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2023

Strażacy musieli otworzyć mieszkanie. Zastano osobę martwą

fot. archiwum

fot. archiwum

Dzisiaj rano w jednym z mieszkań w Paterku (gm. Nakło) musiały interweniować służby ratunkowe. Po dostaniu się do środka#, w mieszkaniu zastano osobę martwą.

Kilkanaście minut przed godziną jedenastą strażacy zostali zadysponowani do otwarcia mieszkania przy ulicy Okrężnej. Miała się tam znajdować osoba potrzebująca pomocy. Na miejsce przybyli: GBA OSP Paterek, GBA JRG Nakło oraz ZRM. Służbom udało sie dostać do środka. Niestety, obecni na miejscu ratownicy ZRM stwierdzili zgon.

Oceń artykuł: 28 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (15) Zgłoś naruszenie zasad

  • -18 (42)

  tłumacz , w dniu 22-01-2023 14:25:12 napisał:

  Tyle sił i środków do otwarcia drzwi ktoś tu zwariował

  odpowiedz

  • -8 (18)

  Nakło 997, w dniu 22-01-2023 17:00:38 napisał:

  Czas reakcji,czas podjęcia kluczowej decyzji o pokonaniu zabezpieczeń i wejściu odgrywa kluczową decyzję.Służby wszelkiej maści mają z podjęciem takiej decyzji problem i obawiają się konsekwencji prawnych.Nie wykluczone że i tu była swoista loteriada kto ma podjąć decyzję o wejściu do środka.Kiedy w końcu ktoś"mądry"na stanowisku dowodzenia podjął decyzję-czas zrobił swoje.

  odpowiedz

  • 8 (16)

  znaFcy, w dniu 22-01-2023 18:23:59 napisał:

  Zawsze czeka się na policję cele wejścia, a dyspozycja straży nastąpiła w prosty sposób 1 zespół z Państwowej Straży który na pewno wyjedzie i najbliższa jednostka OSP która może być szybciej szybciej niż PSP a każda minuta może być kluczowa tyle w temacie mądrale.

  odpowiedz

  • -12 (14)

  MIESZKANKA, w dniu 22-01-2023 18:49:28 napisał:

  Kto to był

  odpowiedz

  • -11 (15)

  B, w dniu 22-01-2023 19:08:35 napisał:

  Na okrężnej są mieszkania?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (7)

  Iza, w dniu 22-01-2023 20:09:35 napisał:

  Okrężna jaki nr

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (11)

  ja, w dniu 22-01-2023 21:28:24 napisał:

  Jestem pełna podziwu dla wszystkich służb, które brały udział dzisiaj w interwencji w pięknym Paterku. Akcja była przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Tak trzymać. Szkoda tylko,że musiało do tego dojść

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -6 (6)

  Znajomy, w dniu 22-01-2023 22:02:49 napisał:

  Te baraki miały 30 lat gwarancji, czas się zwijać

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Gajowy , w dniu 22-01-2023 23:12:57 napisał:

  Jak by nie oceniać akcja służb do skutecznych nie zostanie w raporcie zaliczona. Dziwić może dlaczego dyżurny Komendy Policji nie skierował na miejsce załogi.Czym byli tak bardzo zajęci że nie potrafili przybyć w ustawowo określonym czasie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)