Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2021

Starszaki pożegnały się z przedszkolem. Dzieci przygotowały występ

fot. pow.

fot. pow.

„W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i# powolutku, cicho, już opuszczamy Was…”

25 czerwca był dniem wyjątkowym, pełnym wzruszeń, radości i wspomnień. Starszaki- Misiaczki żegnały się z przedszkolem. Dzień rozpoczął się od programu artystycznego, przygotowanego przez dzieci z młodszych grup. Tańcem, piosenką i wierszem przedszkolaki pożegnały starszych kolegów. Zwieńczeniem uroczystości był ogromny tort, którym poczęstowano wszystkie przedszkolaki.

Misiaczki tego dnia, pamiętały również o wszystkich pracownikach przedszkola. Wręczyły im kwiaty i przepiękne kartki ze spersonalizowanymi życzeniami.

Po południu starszaki, w obecności rodziców, swoich nauczycielek oraz pani dyrektor, pokazały przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Był „Czerwony Kapturek” oraz tańce, piosenki i wiersze a także mini- koncert rockowy! Dzieci swoimi popisami aktorsko- recytatorsko- tanecznymi dostarczyły wszystkim wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Były też życzenia i podziękowania od pani dyrektor, rodziców i nauczycieli. Dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz upominki.
Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za współpracę, za pomoc, wsparcie i zaufanie.

A Wam, kochane Misiaczki życzymy zdrowia, radości na co dzień oraz samych sukcesów w szkole!

Materiał: Przedszkole "Wesoła Piątka" 

Oceń artykuł: 47 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (2)

  Woźna, w dniu 03-07-2021 09:37:21 napisał:

  Strasznie się to oglądało.. Coś paskudnego

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Nakielanka, w dniu 03-07-2021 17:28:31 napisał:

  Ale nie fajnie pani na pisała . Jak się nie podobało to trzeba był wyjść. A po drugie Pandemia Dziecią wszystko zabrała . Panie w przedszkolu tak się starały sprawiać Radość tyle pracy w to włożyły. A dzieci Zadowolone . A pani Krytykuje .Powinna pani się Wstydzić

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)