Dziś mamy 15 maja 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

07 maja 2025

Srebro na turnieju w Budzyniu. Nagroda indywidualna dla Klary

fot.  pow.

fot. pow.

Wczoraj, 6 maja 2025 r. dziewczęta# MLUKS "Orlik" Kcynia z rocznika 2012 rywalizowały na turnieju organizowanym przez zaprzyjaźniony z nami UKS Olimpijczyk Budzyń.

W turnieju rozegraliśmy trzy spotkania. Oto wyniki:
UKS Fenix 59 Szczecin 13-5
UKS Olimpijczyk Budzyń 11-10
UKS Pantery Dopiewo 9-10

"Rozegraliśmy dobry turniej. Dziewczyny dużo pograły. Ostatni mecz przegrywamy tracąc bramkę na 3 sekundy przed końcem. Dziękujemy organizatorom za super turniej. Dziewczyny oprócz możliwości gry otrzymały również pamiątkowa koszulkę. Nagrodę indywidualną otrzymała Klara Szczepańska" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Samanta Baranienko (br), Maja Olejniczak (br), Julia Burzyńska, Julia Czechowska, Lena Olędzka, Klara Szczepańska, Marcelina Grabarska, Lena Goszka, Julia Marks, Małgorzata Jarzembowska, Nadia Witkowska.

Materiał: Bartek Łyszczarz / MLUKS "Orlik" Kcynia
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.

(czytaj więcej)
0

Pociąg na Hel. Pasażerowie nadali mu nazwę

Nazwę „Latarnik” dla powracającego do # rozkładu jazdy pociągu na Hel wybrali pasażerowie w konkursie zorganizowanym przez samorząd województwa (który jest organizatorem pasażerskich przewozów kolejowych w regionie) i przewoźnika (spółkę Arriva). Zwycięzcom gratulowała dziś (14 maja) wicemarszałek Aneta Jędrzejewska z przedstawicielami spółki Arriva. Pierwszy kurs pociągu 19 czerwca.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)