Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2021

Sprawdzili swoją szybkość i wytrwałość. Sportowy obóz w Sierakowie

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

W dniach 7-19 lipca 2021 roku grupa 20 zawodników Uczniowskiego# Klubu Biegacza z Szubina przebywała na obozie sportowym w Sierakowie. Podczas pobytu zajęcia treningowe odbywały się 2 razy dziennie pod okiem trenerów Sandry Pawlak, Pauliny Kaczor oraz Kierownika Obozu Sportowego Kazimierza Krzywdzińskiego. W zajęciach teoretycznie pomagał jako wolontariusz przebywający na terenie Ośrodka z inna grupa Mateusz Smoliński.

Głównym celem obozu sportowego było poprawienie wydolności, szybkości, wytrzymałości i techniki. Warunki pogodowe w tym okresie były bardzo dobre, dla tego cały plan zaplanowany został wykonany. Oprócz zajęć treningowych zawodnicy korzystali z plaży, zwiedzali Sierakowo oraz Stadnine Ogierów. Pod koniec obozu sportowego przeprowadzono sprawdziany biegowe, skokowe, rzutowe i na zakończenie bieg Coopera. Dla zawodników którzy byli na obozie po raz pierwszy odbył się sportowy chrzest. Wyjazd na obóz został częściowo pokryty z dotacji Urzędu Miejskiego w Szubinie.

Materiał: Piotr Krzywdziński

 

Oceń artykuł: 21 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (4)

    Paulina K, w dniu 20-07-2021 09:09:33 napisał:

    To była przyjemność uczestniczyć w obozie z grupa młodzieży z klubu UKB. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wspaniałych sukcesów sportowych

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)