Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

16 lipca 2021

Sportowe półkolonie w Rynarzewie. Uczestnicy dostali medale

fot. LUKS

fot. LUKS "Orzeł" Rynarzewo

5-09.07.2021 w Szkole Podstawowej w Rynarzewie zorganizowane# zostały półkolonie sportowe.

W półkoloniach wzięli udział uczniowie klas sportowych 6b i 1b. Celem półkolonii sportowych była nauka i doskonalenie elementów technicznych tenisa stołowego, gry i zabawy sportowe oraz aktywne i bezpieczne  spędzanie zajęć. W ramach profilaktyki odbyły się zajęcia z rynarzewskimi strażakami, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy oraz omówili wyposażenie wozu strażackiego. W ramach półkolonii odbywały się także zajęcia na świeżym powietrzu, zorganizowany został wielobój sprawnosciowy. W programie znalazł się także wyjazd do Bydgoszczy do Parku Trampolin na zajęcia "Lekcje Wychowania Fizycznego" oraz wyjście na lody. W zajęciach uczestniczyło 23 adeptów tenisa stołowego, którzy w sposób aktywny spędzali drugi tydzień wakacji. Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczyła Pani wicedyrektor Agnieszka Kamyszek oraz Prezes LUKS "ORZEŁ" Rynarzewo pan Wojciech Kujawa. Półkolonie Sportowe zorganizowane zostały przy pomocy otrzymanej dotacji z programu KLUB 2021, oraz Szkoły Podstawowej w Rynarzewie. półkolonie sportowe przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.

Materiał: LUKS "Orzeł" Rynarzewo

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble kuchenne
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)