Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Skrzaty zdobyły doświadczenie. Za nimi pierwszy turniej

fot. Daniel Kloska

fot. Daniel Kloska

Skrzaty wzięły udział w pierwszym turnieju w # ramach rozgrywek Od pasji do futbolu w ramach ligi Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Turniej jest rozgrywany bez podawania wyników, prowadzenia tabel a tym samym bez klasyfikacji końcowej, co naszym zdaniem jest bardzo istotne w rozwoju młodego sportowca (przede wszystkim brak presji wyniku). Każdy mały piłkarz aktywnie uczestniczący w meczach już wygrywa!

W naszej grupie udział bierze 7 zespołów, które co tydzień w innym miejscu będą rywalizowały między sobą zdobywając pierwsze ligowe doświadczenie.

Nasza młoda ekipa zagrała 6 meczy na Chemiku w Bydgoszczy pod balonem. Zagraliśmy z Chemikiem Bydgoszcz (dwie drużyny), Polonią Bydgoszcz, Gwiazdą Bydgoszcz, AP Małych Mistrzów Bydgoszcz, Juniorem oraz Pierwszy turniej, pierwsze bramki, piękne gole, akcje, mnóstwo minut i zebrane doświadczenie na boisku.

Zagraliśmy w składzie: Alicja, Alex, Adam, Kaziu, Natan, Nikodem i Rafał.

Brawa dla wszystkich naszych małych bohaterów dzisiejszych meczy. Za tydzień gramy w niedzielę w Nakle na Stadionie miejskim od godziny 12.00. Zapraszamy do kibicowania

Wspierają nas: Gmina Nakło nad Notecią, Powiat nakielski, Ministerstwo Sportu i Turystyki Łączy nas piłka, HIPPER.pl

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)